הזמנת מלונות באינטרנט Vienna Travelogue Banner כרטיסים לאלפי אירועי ספורט והופעות


כדורגל בוינה - חוויה ובילוי

הקדמה

קשה לתאר את חווית הכדורגל בוינה. בעיר מצויות שתי קבוצות כדורגל ברמה בינלאומית: קבוצת ראפיד וינה המשחקת באצטדיון "ארנסט האפל" (50,000 מושבים) וקבוצת אוסטריה וינה, המשחקת באצטדיון "ג'נרלי ארנה" (13,000 מושבים).
צפייה במשחק כדורגל בוינה במסגרת ליגת העל האוסטרית בכדורגל היא אפשרות בילוי מצוינת לאחד הערבים וגם מי שאינו מתעניין חייב לראות כדי להאמין למראה הסדר המופתי והאווירה באצטדיונים המטופחים.
אמנם לא כמו בברצלונה, מדריד, לונדון או שאר בירות הכדורגל האירופיות הגדולות, אבל בכל זאת מדהים!
הערה:
לאלו המגיעים לוינה לשהות קצרה במטרה לראות משחק כדורגל בלבד מומלץ ללון באחד מאותם מלונות בקרבת "ארנסט אפל".

מועדון כדורגל ראפיד וינה

קצת אודות מועדון כדורגל ראפיד וינה

מועדון כדורגל ראפיד וינה (SK Rapid Wien) הוא המועדון המעוטר ביותר באוסטריה. הוא נוסד בשנת 1898 והיה בעבר אחד מן המועדונים הבכירים באוסטריה בזמן שבין מלחמות-העולם.
אצטדיונה של קבוצת הכדורגל הוא "ארנסט האפל" בו כ- 50,000 מושבים. (הגעה במטרו: קו U2 לתחנת Stadion או באוטובוס: קווים 77A, 83A, 84A, 80B לתחנת Ernst-Happel-Stadion).
צבעי המדים של שחקניה הוא ירוק-לבן. היריבה האוסטרית הגדולה של קבוצת ראפיד וינה היא הקבוצה העירונית השנייה, קבוצת אוסטריה וינה, והמשחק ביניהן הוא חם וטעון יוקרה.
במשך השנים עברו במועדון שחקנים ומאמנים מפורסמים רבים. לקבוצה תארים רבים ביניהם: 32 אליפויות ליגה, 14 גביעים ועוד.
הכל אודות המועדון תוכל לקרוא באתר הרשמי של מועדון כדורגל ראפיד וינה.

חזרה למעלה   |   שירותים נוספים

שחקנים ומאמנים מפורסמים במועדון

להלן רשימה קצרה של שמות שחקנים ומאמנים מפורסמים במועדון:
שחקנים: קארסטן יאנקר, אנדריאס הרצוג, אנדראס איבנשיץ, ארנסט האפל

כרטיסים

רכישת כרטיסים באינטרנט לאירוע כזה או אחר וביניהם למשחק של קבוצת ראפיד וינה היא כיום הדרך הנוחה והבטוחה ביותר להשיג כרטיס למשחק.
ללא צורך בעמידה בתור במקום לא מוכר ולפעמים גם במחירים זולים יותר, ניתן דרך אתרי האינטרנט הידידותיים להזמין כרטיסים וכל זאת במספר הקלקות בודדות. לאחר הרכישה יחכו לכם הכרטיסים בבית המלון בו תלונו או בקופת מקום האירוע.
הערה:
עוד סיבה טובה לרכישה מוקדמת של כרטיסים למשחקיה של קבוצת ראפיד וינה דרך אתרי האינטרנט היא העובדה שרב רובם של המושבים הם מנויים. קחו זאת בחשבון.

להלן רשימה של אתרים מומלצים בהם תוכלו לראות את לוח המשחקים של הקבוצה, לקנות ללא חשש כרטיסים למשחק של ראפיד וינה, כרטיסים למשחקי הליגה ההולנדית בכדורגל בכלל ואפילו חבילות ספורט המשלבות טיסה + מלון + כרטיסים לליגה ההולנדית בכדורגל, למשחק כזה או אחר:
1) Ticketingo – (בעברית)

הערה:
פרט לכרטיסים למשחקי כדורגל ואירועי ספורט אחרים, באתרים אלו תוכלו למצוא עוד מגוון רחב של כרטיסים למגוון רחב של אירועים, הופעות, הצגות וקונצרטים במגוון יעדים בעולם. כדאי להסתכל.

מועדוני מעריצים, מועדוני אוהדים


בישראל:

אחרים:

חזרה למעלה   |   שירותים נוספים

מועדון כדורגל אוסטריה וינה

קצת אודות מועדון כדורגל אוסטריה וינה

מועדון כדורגל אוסטריה וינה נוסדה בשנת 1911. אצטדיונה של קבוצת הכדורגל הוא אצטדיון "פרנץ הור" שידוע כ- "ג'נרלי ארנה" בו כ- 13,400 מושבים. (יש בו גם מערכת חימום תת-קרקעי). הוא נפתח בשנת 1925, שופץ מספר פעמים וכיום נקרא כאמור על שם חב' ביטוח שנותנת חסות.
צבעי המדים של שחקניה הוא סגול-לבן. היריבה האוסטרית הגדולה של קבוצת אוסטריה וינה היא הקבוצה העירונית השנייה, קבוצת ראפיד וינה, והמשחק ביניהן הוא חם וטעון יוקרה.
במשך השנים עברו במועדון שחקנים ומאמנים מפורסמים רבים. לקבוצה תארים רבים ביניהם: 24 אליפויות ליגה, 27 גביעים ועוד.
הכל אודות המועדון תוכל לקרוא באתר הרשמי של מועדון כדורגל אוסטריה וינה.

חזרה למעלה   |   שירותים נוספים

שירותים נוספים

חזרה למעלה


כדורגל - תוכן עניינים

וינה - ניווט לפי נושאים

עוד במדריך למטייל בעולם

יעדים נוספים

כרטיסים לאירועי ספורט בוינה