הזמנת מלונות באינטרנט Madrid Travelogue Banner כרטיסים לאלפי אירועי ספורט והופעות


כדורגל במדריד - חוויה ובילוי

הקדמה

קשה לתאר את חווית הכדורגל במדריד. בעיר מצויות מספר קבוצות כדורגל ברמה בינלאומית: מועדון כדורגל אתלטיקו מדריד המשחקת באצטדיון וינסנט קלדרון (57,000 מושבים), קבוצת חטאפה המשחקת באצטדיון אלפונסו פרז (16,3000 מושבים) וכמובן, הקבוצה המפורסמת והמזוהה ביותר עם העיר, הלוא היא מועדון כדורגל ריאל מדריד המשחקת באצטדיון סנטיאגו ברנבאו (120,000 מושבים).
כדורגל במדריד הוא אפשרות בילוי מצוינת לאחד הערבים וגם מי שאינו מתעניין חייב לראות כדי להאמין למראה הסדר המופתי והאווירה באצטדיון סנטיאגו ברנאבאו (Santiago Bernabeu) המפורסם.
גם אנחנו הלכנו ערב אחד לראות את קבוצת ריאל מדריד על שלל כוכביה משחקת בליגת הספרדית לעיני 62,000 (!!!) צופים.
תפסנו משחק טוב, הרבה שערים ובקיצור... היה מדהים!

הערה:
לאלו המגיעים למדריד לשהות קצרה במטרה לראות משחק כדורגל בלבד מומלץ ללון באחד מאותם מלונות בקרבת סנטיאגו ברנבאו.

מועדון כדורגל ריאל מדריד

קצת אודות מועדון כדורגל ריאל מדריד

מועדון הכדורגל ריאל מדריד (Real Madrid Club de Futbol) נוסד בשנת 1902. הקבוצה היא אחת מקבוצות הכדורגל הידועות והמפוארות בעולם. המועדון ידוע בכינויו "הבלאנקוס" (תלבושת הקבוצה במשחקי הבית היא כל לבנה) ולקבוצה מעריצים רבים בכל העולם.
אצטדיונה של קבוצת הכדורגל הוא הסנטיאגו ברנבאו. היריבה הספרדית הגדולה של ריאל מדריד היא ברצלונה והמשחק ביניהן זכה לכינוי "סופר קלאסיקו".
יריבות נוספת, קטנה יותר אך חשובה גם היא, היא משחק הדרבי של העיר מול קבוצת אתלטיקו מדריד.
במשך השנים עברו במועדון שחקנים ומאמנים מפורסמים רבים. לקבוצה תארים רבים ביניהם: 9 אליפויות בליגת האלופות, 2 גביעי אופ"א, 31 אליפויות בספרד ועוד.
הכל אודות המועדון תוכל לקרוא באתר הרשמי של מועדון כדורגל ריאל מדריד.

חזרה למעלה   |   שירותים נוספים

אצטדיון סנטיאגו ברנבאו (Santiago Bernabeu)

בשנת 1947 פתח הסנטיאגו ברנבאו, אצטדיונה הנוכחי של ריאל מדריד, את שעריו. סנטיאגו ברנבאו היה בעבר בעל קיבולת של כ- 120,000 צופים וכיום מוגבל לכ- 80,000 צופים בדר"כ. זהו אחד האצטדיונים הגדולים בעולם, אחד מאותם "מקדשי כדורגל". החוויה באצטדיון עצומה נוכח הקסם, הגודל והאווירה שמשרה עליו הקומפלקס המדהים הזה. כל אוהד כדורגל שמכבד את עצמו ונמצא בעיר ילך לבקר את האצטדיון, שגם כאשר הוא עומד ריק, הוא מרשים ביותר, ואפשר לחוש את האווירה הספורטיבית בקלות. במקום ניתן לערוך סיור ולבקר במוזיאון הנמצא בו.
הערה:
אלו המגיעים למדריד במטרה לצפות במשחק כדורגל ורוצים ללון בקרבת האיצטדיון יוכלו למצוא ללא קושי בתי מלון ליד סנטיאגו ברנבאו.
איך להגיע לסנטיאגו ברנבאו?
יעודכן בקרוב
סיור בסנטיאגו ברנבאו:
סיור באיצטדיון עולה 15 יורו (10יורו לילד). הסיור כולל ביקור במקומות הישיבה, ביציע הכבוד, במלתחה, בחדר התפילה לפני המשחקים, ובחדר הפרסים של הקבוצה ובו כל הגביעים והרגעים הגדולים.
אתר אינטרנט:
למידע נוסף על האיצטדיון ראה באתר הרשמי של סנטיאגו ברנבאו
או באחד מהאתרים הבאים: worldstadiums , stadiumguide.

חזרה למעלה   |   שירותים נוספים

שחקנים ומאמנים מפורסמים במועדון

להלן רשימה קצרה של שמות שחקנים ומאמנים מפורסמים במועדון:
מאמנים: קרלוס קירוד, אריגו סאקי, פאביו קאפלו, חואנדה ראמוס...
שחקנים: ראול, הוגו סנצ'ז, פרננדו מוריינטס, זינדין זידאן, לואיס אנריקה, רונאלדו, דאבור סוקר...

כרטיסים

רכישת כרטיסים באינטרנט לאירוע כזה או אחר וביניהם למשחק של קבוצת ריאל מדריד היא כיום הדרך הנוחה והבטוחה ביותר להשיג כרטיס למשחק.
ללא צורך בעמידה בתור במקום לא מוכר ולפעמים גם במחירים זולים יותר, ניתן דרך אתרי האינטרנט הידידותיים להזמין כרטיסים וכל זאת במספר הקלקות בודדות. לאחר הרכישה יחכו לכם הכרטיסים בבית המלון בו תלונו או בקופת מקום האירוע.
הערה:
עוד סיבה טובה לרכישה מוקדמת של כרטיסים למשחקיה של קבוצת ריאל מדריד דרך אתרי האינטרנט היא העובדה שרב רובם של המושבים הם מנויים. קחו זאת בחשבון.

להלן רשימה של אתרים מומלצים בהם תוכלו לראות את לוח המשחקים של הקבוצה, לקנות ללא חשש כרטיסים למשחק של ריאל מדריד, כרטיסים למשחקי הליגה הספרדית בכדורגל בכלל ואפילו חבילות ספורט המשלבות טיסה + מלון + כרטיסים לליגה הספרדית בכדורגל, למשחק כזה או אחר. ו... גם כרטיסים לסופר קלאסיקו, אותם לרוב קשה מאד להשיג, ניתן לרכוש באתרים אלו:
1) Ticketingo – (בעברית)

הערה:
פרט לכרטיסים למשחקי כדורגל ואירועי ספורט אחרים, באתרים אלו תוכלו למצוא עוד מגוון רחב של כרטיסים למגוון רחב של אירועים, הופעות, הצגות וקונצרטים במגוון יעדים בעולם. כדאי להסתכל.

מועדוני מעריצים, מועדוני אוהדים


בישראל:
הבית של אוהדי ריאל מדריד בישראל
אחרים:
1) RealMadridFans.org
2) RealMadrid.dk
3) RealMadridPortal

חזרה למעלה   |   שירותים נוספים

מועדון כדורגל אתלטיקו מדריד

קצת אודות מועדון כדורגל אתלטיקו מדריד

מועדון כדורגל אתלטיקו מדריד (Atletico De Madrid) נוסד בשנת 1903. המועדון הוא הפחות ידוע ומפורסם בעיר. (מועדון כדורגל ריאל מדריד הוא הידוע ביותר כמובן). אצטדיונה של קבוצת הכדורגל הוא איצטדיון וינסנט קלדרון.
תלבושת הקבוצה במשחקיה הביתיים היא חולצות עם פסים אדום-לבן ומכנסיים כחולים. אתלטיקו מדריד היא קבוצה מפוארת והיא השלישית בגודלה בספרד (אחרי קבוצת ריאל מדריד וקבוצת ברצלונה).
הכל אודות המועדון תוכל לקרוא באתר הרשמי של מועדון כדורגל אתלטיקו מדריד.

חזרה למעלה   |   שירותים נוספים

שירותים נוספים

חזרה למעלה


כדורגל - תוכן עניינים

מדריד - ניווט לפי נושאים

עוד במדריך למטייל בעולם

יעדים נוספים

כרטיסים למשחקי הליגה הספרדית

כרטיסים למשחק הסופר קלאסיקו