הזמנת מלונות באינטרנט Valencia Travelogue Banner כרטיסים לאלפי אירועי ספורט והופעות


כדורגל בולנסיה - חוויה ובילוי

הקדמה

למבקרים בולנסיה שמעוניינים לראות משחק כדורגל ברמה אירופאית גבוהה ולחוות את חווית הכדורגל האירופאי בולנסיה, מומלץ ללכת ערב אחד לראות את קבוצת הכדורגל של העיר, קבוצת ולנסיה, במשחק במסגרת הליגה הספרדית ("לה ליגה"), הגביע הספרדי או את נבחרת ספרד במסגרת טורניר זה או אחר.
כדורגל בולנסיה (כמו בספרד ובאירופה כולה) הוא הרבה יותר מספורט. צפייה במשחק כדורגל בולנסיה היא אפשרות בילוי מצוינת לאחד הערבים וגם מי שאינו מתעניין חייב לראות כדי להאמין למראה הסדר המופתי והאווירה באצטדיון הקבוצה: אצטדיון מסטאייה (Mestalla) עם כ- 55,000 מושבים.
נחמד מאד!

הערה:
לאלו המגיעים לולנסיה לשהות קצרה במטרה לראות משחק כדורגל בלבד מומלץ ללון באחד מאותם מלונות בקרבת אצטדיון מסטאייה.

מועדון כדורגל ולנסיה

קצת אודות מועדון כדורגל ולנסיה

מועדון כדורגל ולנסיה (Valencia CF) נוסד בשנת 1919. המועדון הינו אחד הידועים והבולטים בספרד והוא בשאיפה מתמדת להגיע לרמה של מועדוני הפאר ברצלונה וריאל מדריד. אצטדיונה של קבוצת הכדורגל הוא אצטדיון מסטאייה (Mestalla). תלבושת הבית של הקבוצה היא מכנס שחור וחולצה לבנה. במשך השנים עברו במועדון שחקנים ומאמנים מפורסמים רבים. בין התארים בהם זכתה הקבוצה: שישה אליפויות ספרד, שבעה גביעי הליגה הספרדית ושלוש זכיות בגביע אופ"א. הכל אודות המועדון תוכל לקרוא באתר הרשמי של מועדון כדורגל ולנסיה.

חזרה למעלה   |   שירותים נוספים

אצטדיון מסטאייה (Mestalla)

בשנת 1923 פתח אצטדיון מסטאייה, אצטדיונה הביתי של מועדון כדורגל ולנסיה, את שעריו. האצטדיון, המעט מיושן, הוא בעל קיבולת של כ- 55,500 צופים, והוא האצטדיון החמישי בגודלו בספרד. פרט למשחקי הבית של קבוצת ולנסיה, נערכים בו לעיתים גם משחקים רשמיים של נבחרת ספרד. האצטדיון מרשים למדי וניתן לחוש בו את האווירה הספורטיבית. במקום ניתן לערוך סיור עניין בתשלום.
הערות:
1) אלו המגיעים לולנסיה לשהות קצרה במטרה לראות משחק כדורגל בלבד מומלץ ללון באחד מאותם מלונות בקרבת אצטדיון מסטאייה.
2) בשנת 2011 צפויה קבוצת ולנסיה לעבור ולשחק באצטדיון המסטאייה החדש (נואו מסטאייה), אשר צפוי להכיל 75,000 מקומות.
איך להגיע למסטאייה?
האצטדיון נמצא במרכז העיר בכתובת Avda. Suecia s/n, 46010 Valencia
ראה מידע מפורט באתר הקבוצה הרשמי.
סיור במסטאייה:
סיור באצטדיון עולה 6 יורו למבוגר ו-5 יורו לילד. הסיור כולל ביקור במקומות הישיבה, ביציע הכבוד, בחדר העיתונות, במנהרה ובספסלים, במלתחה ובחדר הקבוצה בו נמצאים דגלים, תמונות ומזכרות. הסיור מתקיים כל שעה עגולה בין השעות 10:00-13:00 ובין השעות 17:00-19:00 (בימי שבת, ראשון ובחגים הסיור מתקיים רק בשעות הבוקר).
אתר אינטרנט:
למידע נוסף על האיצטדיון ראה באתר הקבוצה או באחד מהאתרים הבאים: worldstadiums, stadiumguide.

חזרה למעלה   |   שירותים נוספים   |   מלונות קרובים

שחקנים ומאמנים מפורסמים במועדון

להלן רשימה קצרה של שמות שחקנים ומאמנים מפורסמים במועדון:
מאמנים: רפא בניטז, רונאלד קומאן
שחקנים: דויד וייה, רומאריו, פרננדו מוריינטס, פאבלו איימר, רוברטו סולדדו, זלאטקו זאחוביץ'.

כרטיסים

רכישת כרטיסים באינטרנט לאירוע כזה או אחר וביניהם למשחק של קבוצת ולנסיה היא כיום הדרך הנוחה והבטוחה ביותר להשיג כרטיס למשחק.
ללא צורך בעמידה בתור במקום לא מוכר ולפעמים גם במחירים זולים יותר, ניתן דרך אתרי האינטרנט הידידותיים להזמין כרטיסים וכל זאת במספר הקלקות בודדות. לאחר הרכישה יחכו לכם הכרטיסים בבית המלון בו תלונו או בקופת מקום האירוע.
הערה:
עוד סיבה טובה לרכישה מוקדמת של כרטיסים למשחקיה של קבוצת ולנסיה דרך אתרי האינטרנט היא העובדה שרב רובם של המושבים הם מנויים. קחו זאת בחשבון.

להלן רשימה של אתרים מומלצים בהם תוכלו לראות את לוח המשחקים של הקבוצה, לקנות ללא חשש כרטיסים למשחק של ולנסיה, כרטיסים למשחקי הליגה הספרדית בכדורגל בכלל ואפילו חבילות ספורט המשלבות טיסה + מלון + כרטיסים לליגה הספרדית בכדורגל, למשחק כזה או אחר:
1) Ticketingo – (בעברית)

הערה:
פרט לכרטיסים למשחקי כדורגל ואירועי ספורט אחרים, באתרים אלו תוכלו למצוא עוד מגוון רחב של כרטיסים למגוון רחב של אירועים, הופעות, הצגות וקונצרטים במגוון יעדים בעולם. כדאי להסתכל.

מועדוני מעריצים, מועדוני אוהדים


בישראל:

אחרים:
AmuntValencia

חזרה למעלה   |   שירותים נוספים

שירותים נוספים

חזרה למעלה


כדורגל - תוכן עניינים

ולנסיה - ניווט לפי נושאים

עוד במדריך למטייל בעולם

יעדים נוספים

כרטיסים למשחקי הליגה הספרדית