הזמנת מלונות באינטרנט Seville Travelogue Banner כרטיסים לאלפי אירועי ספורט והופעות


כדורגל בסביליה - חוויה ובילוי

הקדמה

למבקרים בסביליה שמעוניינים לראות משחק כדורגל ברמה אירופאית גבוהה ולחוות את חווית הכדורגל האירופאי בסביליה, מומלץ ללכת ערב אחד לראות את אחת מקבוצות הכדורגל של העיר, קבוצת סביליה או קבוצת ריאל בטיס, במשחק במסגרת הליגה הספרדית ("לה ליגה"), הגביע הספרדי או את נבחרת ספרד במסגרת טורניר זה או אחר.
כדורגל בסביליה (כמו בספרד ובאירופה כולה) הוא הרבה יותר מספורט. צפייה במשחק כדורגל בסביליה היא אפשרות בילוי מצוינת לאחד הערבים וגם מי שאינו מתעניין חייב לראות כדי להאמין למראה הסדר המופתי והאווירה באצטדיוני העיר: אצטדיון רמון סאנצ'ס פיחואן (סביליה) עם כ- 45,000 מושבים ובאצטדיון רואיס דה לופירה (ריאל בטיס) עם כ- 60,000 מושבים.
נחמד מאד!

הערה:
לאלו המגיעים לסביליה לשהות קצרה במטרה לראות משחק כדורגל בלבד מומלץ ללון באחד מאותם מלונות בקרבת אצטדיון רמון סאנצ'ס פיחואן.

מועדון כדורגל סביליה

קצת אודות מועדון כדורגל סביליה

מועדון כדורגל סביליה (Sevilla FC) נוסד בשנת 1905. המועדון הידוע בכינויו "האדומים-לבנים" (תלבושת בית כל לבנה ותלבושת חוץ כל אדומה) הלך והתחזק משנת 2000 והפך להיות מוכר באירופה כולה. אחד הדברים שמיוחדים במועדון היא העובדה שהוא נתון בבעלות אוהדיו ונסחר במניות על ידיהם. אצטדיונה של קבוצת הכדורגל הוא אצטדיון רמון סאנצ'ס פיחואן (PIZJUAN RAMON SANCHEZ). היריבה העירונית של סביליה היא ריאל בטיס והדרבי של שתי הקבוצות נחשב לדרבי אלים.
במשך השנים עברו במועדון שחקנים ומאמנים מפורסמים רבים. בין התארים בהם זכתה הקבוצה: אליפות ספרד אחת, חמישה גביעי הליגה הספרדית ושתי זכיות בגביע אופ"א. הכל אודות המועדון תוכל לקרוא באתר הרשמי של
מועדון כדורגל סביליה.

חזרה למעלה   |   שירותים נוספים

אצטדיון רמון סאנצ'ס פיחואן (Ramon Snachez Pizjuan)

בשנת 1958 פתח אצטדיון רמון סאנצ'ס פיחואן, אצטדיונה הביתי של מועדון כדורגל סביליה, את שעריו. האצטדיון, שנקרא על שם נשיא המועדון שכיהן בתפקיד במשך מספר שנים רב, הוא בעל קיבולת של כ- 45,500 צופים, והוא האצטדיון השמיני בגודלו בספרד. פרט למשחקי הבית של קבוצת סביליה, נערכים בו לעיתים גם משחקים רשמיים של נבחרת ספרד.
האצטדיון מרשים למדי וניתן לחוש בו את האווירה הספורטיבית. במקום ניתן לערוך סיור עניין בתשלום.
הערה: אלו המגיעים לסביליה לשהות קצרה במטרה לראות משחק כדורגל בלבד מומלץ ללון באחד מאותם מלונות בקרבת אצטדיון רמון סאנצ'ס פיחואן.
איך להגיע לאצטדיון רמון סאנצ'ס פיחואן?
האצטדיון נמצא במזרח העיר, בשכונת נרוויון, בכתובת Avda. Eduardo Dato s/n, 41005 Sevilla
מטרו: תחנת Nervion ותחנת Gran Plaza.
אוטובוס: קווים: , 527, 24, 21, B3, 28, 29, C1, C2, 32, EA עוברים כולם בקרבת האצטדיון
רכבת: תחנת Santa Justa ומשם 5-10 דקות הליכה עד לאצטדיון.

סיור באצטדיון רמון סאנצ'ס פיחואן:
סיור באצטדיון עולה 10 יורו למבוגר ו-5 יורו לילד. הסיור כולל ביקור במקומות הישיבה, ביציע הכבוד, במלתחה ובחדר הקבוצה בו נמצאים דגלים, תמונות ומזכרות.
אתר אינטרנט:
למידע נוסף על האיצטדיון ראה באתר הקבוצה או באחד האתרים הבאים: worldstadiums , stadiumguide.

חזרה למעלה   |   שירותים נוספים

שחקנים ומאמנים מפורסמים במועדון

יעודכן בקרוב

כרטיסים

רכישת כרטיסים באינטרנט לאירוע כזה או אחר וביניהם למשחק של קבוצת סביליה היא כיום הדרך הנוחה והבטוחה ביותר להשיג כרטיס למשחק.
ללא צורך בעמידה בתור במקום לא מוכר ולפעמים גם במחירים זולים יותר, ניתן דרך אתרי האינטרנט הידידותיים להזמין כרטיסים וכל זאת במספר הקלקות בודדות. לאחר הרכישה יחכו לכם הכרטיסים בבית המלון בו תלונו או בקופת מקום האירוע.
הערה:
עוד סיבה טובה לרכישה מוקדמת של כרטיסים למשחקיה של קבוצת סביליה דרך אתרי האינטרנט היא העובדה שרב רובם של המושבים הם מנויים. קחו זאת בחשבון.

להלן רשימה של אתרים מומלצים בהם תוכלו לראות את לוח המשחקים של הקבוצה, לקנות ללא חשש כרטיסים למשחק של סביליה, כרטיסים למשחקי הליגה הספרדית בכדורגל בכלל ואפילו חבילות ספורט המשלבות טיסה + מלון + כרטיסים לליגה הספרדית בכדורגל, למשחק כזה או אחר:
1) Ticketingo.

הערה:
פרט לכרטיסים למשחקי כדורגל ואירועי ספורט אחרים, באתרים אלו תוכלו למצוא עוד מגוון רחב של כרטיסים למגוון רחב של אירועים, הופעות, הצגות וקונצרטים במגוון יעדים בעולם. כדאי להסתכל.

מועדוני מעריצים, מועדוני אוהדים


בישראל:

אחרים:
Sevillagrande
SevillaCF

חזרה למעלה   |   שירותים נוספים

מועדון כדורגל ריאל בטיס

קצת אודות מועדון כדורגל ריאל בטיס

מועדון כדורגל ריאל בטיס הינו מועדון שנוסד ב- 1907. המועדון הינו מועדון צנוע שקבוצתו לא נמנית על המוצלחות במיוחד בליגה הספרדית.
תארים:
1 אליפוות ליגה, 2 זכיות בגביע הליגה, העפלה אחת לליגת האלופות.
צבעי תלבושת במשחקי בית:
ירוק ולבן
אצטדיון:
אצטדיון מנואל רואיס דה לופירה (MANUEL RUIZ de LOPERA).
באצטדיון כ- 60,000 מקומות ישיבה.
למידע נוסף על האיצטדיון ראה worldstadiums או stadiumguide.
אתר אינטרנט:
הכל אודות המועדון תוכל לקרוא באתר הרשמי של ריאל בטיס.

חזרה למעלה   |   שירותים נוספים

שירותים נוספים

חזרה למעלה


כדורגל - תוכן עניינים

סביליה - ניווט לפי נושאים

עוד במדריך למטייל בעולם

יעדים נוספים

כרטיסים למשחקי הליגה הספרדית