הזמנת מלונות באינטרנט Rome Travelogue Banner כרטיסים לאלפי אירועי ספורט והופעות


כדורגל ברומא - חוויה ובילוי

הקדמה

קשה לתאר את חווית הכדורגל ברומא. בעיר מצויות שתי קבוצות כדורגל ברמה בינלאומית: קבוצת רומא וקבוצת לאציו המשחקות שתיהן באצטדיון סטאדיו אולימפיקו (82,500 מושבים) שבעיר.
כדורגל ברומא הוא אפשרות בילוי מצוינת לאחד הערבים וגם מי שאינו מתעניין חייב לראות כדי להאמין למראה הסדר המופתי והאווירה באצטדיון סטאדיו אולימפיקו (Stadio Olimpico) המפורסם. גם אנחנו הלכנו ערב אחד לראות את קבוצת רומא על שלל כוכביה משחקת בליגה לעיני 62,000 (!!!) צופים.
תפסנו משחק טוב, הרבה שערים ובקיצור... היה מדהים!

מועדון כדורגל רומא

קצת אודות מועדון כדורגל רומא

מועדון כדורגל אסוצ'אציונה ספורטיבה רומא (Associazione Sportiva Roma) נוסד בשנת 1927. המועדון הידוע פשוט בשם "רומא" הוא אחד מקבוצות הפאר בליגה האיטלקית. אצטדיונה של קבוצת הכדורגל הוא אצטדיון סטאדיו אולימפיקו. היריבה העירונית היא כאמור קבוצת לאציו. במשך השנים עברו במועדון שחקנים ומאמנים מפורסמים רבים. לקבוצה תארים רבים ביניהם: אליפויות בליגה האיטלקית, גביע אופ"א, קופה איטליה ועוד. הכל אודות המועדון תוכל לקרוא באתר הרשמי של אסוצ'אציונה ספורטיבה רומא.

חזרה למעלה   |   שירותים נוספים

אצטדיון סטאדיו אולימפיקו (Stadio Olimpico)

בשנת 1936 פתח סטאדיו אולימפיקו, אצטדיונה הנוכחי של רומא, את שעריו. סטאדיו אולימפיקו הוא בעל קיבולת של כ- 82,500 צופים, והוא אחד האצטדיונים הגדולים בעולם, אחד מאותם "מקדשי כדורגל". החוויה באצטדיון עצומה נוכח הקסם, הגודל והאווירה שמשרה עליו הקומפלקס המדהים הזה. כל אוהד כדורגל שמכבד את עצמו ונמצא בעיר ילך לבקר את האצטדיון, שגם כאשר הוא עומד ריק, הוא מרשים ביותר, ואפשר לחוש את האווירה הספורטיבית בקלות.
האצטדיון המכונה ה"אולימפיקו" משמש כמגרש הביתי גם של שתי הקבוצות של העיר: רומא ולאציו. בתוך סטאדיו אולימפיקו אפשר לראות ביציע הדרומי (Curva Sud) את גרעין האוהדים הקשה של קבוצת רומא.
איך להגיע לסטאדיו אולימפיקו?
אוטובוס – קו 910 מתחנת טרמיני.
האוטובוס יוצא כל חצי שעה. הנסיעה אורכת כחצי שעה.
יורדים בתחנה האחרונה בכיכר מנסיני או תחנה אחת קודם. משם כמה דקות ברגל.
אתר אינטרנט:
למידע נוסף על האיצטדיון ראה worldstadiums או stadiumguide.

חזרה למעלה   |   שירותים נוספים

שחקנים ומאמנים מפורסמים במועדון

להלן רשימה קצרה של שמות שחקנים ומאמנים מפורסמים במועדון:
מאמנים:
שחקנים: בטיסטוטה, אלדאיר, מאנסיני, רודי פלר.

כרטיסים

רכישת כרטיסים באינטרנט לאירוע כזה או אחר וביניהם למשחק של קבוצת רומא או לאציו, היא כיום הדרך הנוחה והבטוחה ביותר להשיג כרטיס למשחק.
ללא צורך בעמידה בתור במקום לא מוכר ולפעמים גם במחירים זולים יותר, ניתן דרך אתרי האינטרנט הידידותיים להזמין כרטיסים וכל זאת במספר הקלקות בודדות. לאחר הרכישה יחכו לכם הכרטיסים בבית המלון בו תלונו או בקופת מקום האירוע.
הערה:
עוד סיבה טובה לרכישה מוקדמת של כרטיסים למשחקיהם של קבוצות הליגה האיטלקית דרך אתרי האינטרנט היא העובדה שרב רובם של המושבים הם מנויים. קחו זאת בחשבון.

להלן רשימה של אתרים מומלצים בהם תוכלו לראות את לוח המשחקים של הקבוצה, לקנות ללא חשש כרטיסים למשחק של רומא, כרטיסים למשחק של לאציו, כרטיסים למשחקי הליגה האיטלקית בכדורגל בכלל ואפילו חבילות ספורט המשלבות טיסה + מלון + כרטיסים לליגה האיטלקית בכדורגל, למשחק כזה או אחר:
1) Ticketingo – (בעברית)

הערה:
פרט לכרטיסים למשחקי כדורגל ואירועי ספורט אחרים, באתרים אלו תוכלו למצוא עוד מגוון רחב של כרטיסים למגוון רחב של אירועים, הופעות, הצגות וקונצרטים במגוון יעדים בעולם. כדאי להסתכל.

מועדוני מעריצים, מועדוני אוהדים


בישראל:

אחרים:

חזרה למעלה   |   שירותים נוספים

מועדון כדורגל לאציו

קצת אודות מועדון כדורגל לאציו

מועדון כדורגל סוצ'ייטה ספורטיבה לאציו (ס.ס.לאציו) (Societa Sportiva Lazio SpA) נוסד בשנת 1900.
המועדון הוא הפחות ידוע ומפורסם בעיר. (מועדון כדורגל רומא הוא הידוע ביותר כמובן).
אצטדיונה של קבוצת הכדורגל הוא אצטדיון ה"אולימפיקו" המפורסם אותו הקבותה חולקת עם היריבה העירונית, קבוצת רומא.
הכל אודות המועדון תוכל לקרוא באתר הרשמי של מועדון כדורגל לאציו.

חזרה למעלה   |   שירותים נוספים

שירותים נוספים

חזרה למעלה


כדורגל - תוכן עניינים

רומא - ניווט לפי נושאים

עוד במדריך למטייל בעולם

יעדים נוספים